Kireç, kapalı devre sistemlerde en son noktada toz veya ayranımsı şekilde kalacaktır.

MKÖ kireci yok etmez, etkisiz hale getirir!
Hakkımızda
MKOAkua Dış Ticaret Limited Şirketi bir aile şirketidir. 1974 yılında, ailemiz ticari hayata atılmış, 1981 yılında şirketleşmiş, 1995 yılında şirketler grubu olmuştur. 1996 yılında ise Akua Dış Ticaret Limited Şirketi olarak ülkemiz ve tüm dünya için çalışma hayatına atılmıştır. Çalışma hayatımız boyunca, dünya standartlarına uygun teknolojileri ülkemize getirmeyi ve uygulamayı başarmış olmak, bugün bizleri karşı karşıya getirmiştir.

Paylaşmaktan mutluyuz…

Şirketimiz Almanya ve Amerika Birleşik Devletlerinden Manyetik Kireç önleyici cihazlar ithal ederken, 2006 yılı itibariyle üretim yapmaya başlamıştır. Ülkemizde bu tarihe kadar ilk ve tek CE işaretli üretim yapmanın haklı gururunu yaşayan bizler ,sizlerle varız ve hep var olmaya adayız. Ne mutlu ki bayrağımızı üretimlerimizle birlikte ülkemizde ve tüm dünyada dalgalandırmaktayız. Hedefimiz ülkemiz ve dünya ekonomisine katkı sağlarken , insan, hayvan, bitki ve çevre sağlığına zarar vermeyen lider bir kuruluş olmayı devam ettirmektir. Amacımız ,suyun geçtiği her yerde ,insan hayvan bitki çevre sağlığı kısacası yaşamsal tüm alanlarda, değerlerine asla zarar vermeden, sağlıklı yaşam garantisi sunmaktır.

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın garantisidir...

Manyetik Kireç Önleyici ve Tutucularda ilk ve önder kuruluş olmanın onurunu, ürünlerimizi hizmet ve garantilerimizle sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve yaşayacağız.

Bugün Burada, Yarın Tüm Dünyada Suyun Geçtiği Her Yerde AKUA MKÖ...

Hakkımızda - About us

 
More Info